MENU

„Niewidzialne” źródła dochodów

Błędem większości ludzi jest to, że nie posiadają „niewidzialnego” źródła dochodów. Pomnażanie własnego majątku wyłącznie za pomocą ciężkiej pracy, w większości przypadków nie zaprowadzi nas do bram zamożności, jak byśmy sobie tego życzyli. Za to wygeneruje mnóstwo frustracji oraz złości skierowanej do całego świata. Najprościej mówiąc, będzie nam zawsze brakowało środków do realizacji pomysłów i marzeń, które narodzą się w głowach. Ciężka praca powinna natomiast stanowić ziarno na którym wyrośnie nasz kapitał zaś wodą i powietrzem do jego wzrostu niech będą wszystkie dodatkowe procesy inwestycyjne, które w naszym życiu będziemy starali się uruchamiać. Tylko w ten sposób, satysfakcjonujący poziom zamożności, stanie się rzeczywistością dla większość ludzi.

Nasze zdolności biznesowe stoją na zróżnicowanym poziomie i dobrze wiemy, że nie każdemu człowiekowi dane będzie uruchomić interes życia. To droga realna dla niewielu. Zdajemy sobie również sprawę z faktu, iż na świecie muszą istnieć osoby, wykonujące podstawowe prace, zdecydowanie najgorzej opłacane. Czy ten fakt ma jednak ujmować im godności i powodować, by żyli w ubóstwie bez perspektyw na realizację własnych marzeń? Zdecydowanie nie. Od każdego człowieka indywidualnie zależy, gdzie postawi sobie granicę zamożności i jakie życiowe cele wyznaczy.

Nasze społeczeństwo wciąż jest uwikłane w obiegowe przesądy związane z pieniędzmi. Uważamy, że nie dają szczęścia i są złem tego świata, ale jednocześnie nie można bez nich żyć. Już samo podejście do kapitału w ten sposób powoduje, że nie będziemy mieli w sobie wystarczająco dużo sił i determinacji, aby próbować go pomnażać. Tymczasem środkiem idealnym do podnoszenia stopy życiowej i pomnażania własnego majątku są właśnie bezpieczne inwestycje alternatywne, jak złoto i diamenty. Kapitał początkowy nie ma tutaj znaczenia, gdyż ceny są tak zróżnicowane, aby produkty były dostępne dla całego spektrum portfeli inwestycyjnych. Obserwujmy sukcesy ludzi interesu i uczmy się inwestowania patrząc na najlepszych. Wyrzućmy z siebie negatywną zazdrość i brak wiary we własne siły. Zaczynajmy od niewielkich kwot, które powoli będą przyrastały. Efekt skali stworzy nam czas i różnorodność pomysłów. Zarażajmy innych pozytywnym myśleniem i zachęcajmy do poprawy poziomu własnego życia, a „niewidzialne” źródła dochodów w postaci naszych inwestycji alternatywnych zaczną procentować i dawać satysfakcję.

Główną zaletą „niewidzialnych” źródeł dochodów jest to, że nie obciążają ponad miarę naszego życia, wpiszą się w każde gospodarstwo domowe i dowolny budżet, sprawdzą świetnie w małej jak i dużej skali inwestycyjnej oraz co najważniejsze sukcesywnie i dyskretnie będą pracowały na nasz majątek, działając niejako w tle. Duża odporność na inflację i niepewną sytuację na świecie powoduje, że złoto i diamenty, jako inwestycje alternatywne stają się jednocześnie „niewidzialnymi” siłami, działającymi na naszą korzyść. Starajmy się na tym zyskać.

ATT jest firmą z 20-letnim doświadczeniem na rynku inwestycji alternatywnych, chętnie pomożemy, doradzimy i właściwie ukierunkujemy wszystkich zainteresowanych pomnażaniem własnego kapitału.

Polecane: