MENU
DIAMENTY
SPORTU

ATT Investments dumnie wspiera polski sport

SEBASTIAN JEZIERZAŃSKI

Jeden z najlepszych zawodników w Polsce w zapasach w stylu wolnym.

Moja najlepsza koleżanka trenowała, ja początkowo przychodziłem na treningi tylko jako obserwator. Ale chęć spróbowania swoich sił na macie była silniejsza. Mając 12 lat, zacząłem swoje pierwsze treningi. Teraz nie wyobrażam sobie życia bez zapasów” – mówi o sobie.

Cieszymy się, że mogliśmy wspierać tak zdolnego i ambitnego zawodnika.

Współpraca sponsorska od 07.2022 do 10.2023

BARBARA NALEPKA

Zawodniczka z krwi i gości, która doskonale definiuje swoją ścieżkę kariery i konsekwentnie realizuje każdy jej etap.

Jesteśmy dumni z tego, że ktoś taki jak Basia jest z nami, ponieważ poza niezaprzeczalnymi sukcesami sportowymi jest to cudowna kobieta, która zaraża swoje otoczenie zarówno profesjonalizmem, jak i pozytywną energią.

Barbara Nalepka to polska kick-bokserka, zawodniczka MMA oraz brazylijskiego jiu-jitsu. Medalistka zawodów ADCC, medalistka Mistrzostw Polski Cavalcanti w MMA, grapplingu, formule K-1 oraz brazylijskim jiu-jitsu. Zwyciężczyni turniejów Mistrzostw Polski ALMMA oraz ogólnopolskich turniejów w brazylijskim jiu-jitsu. Brązowa medalistka Mistrzostw Polski w kickboxingu 2014.

Współpraca sponsorska od jesieni 2017

SZYMON SZYMONOWICZ

Diamentowy zawodnik reprezentacji Polski w zapasach – styl klasyczny

Motto życiowe Szymona to znane słowa Chrisa McCormacka – „Wiesz co robię, kiedy przychodzi ból? Uśmiecham się.”

Może pochwalić się rekordem 134 wygranych walk w Polsce i na arenie międzynarodowej. Jest wielką nadzieją zapasów w stylu klasycznym na Igrzyska Olimpijskie w Paryżu 2024, Los Angeles 2028 oraz Brisbane 2032.

W treningu najbardziej lubi akrobatykę, a progres i osiągane sukcesy, są jego siłą napędową. Spełnieniem życiowych marzeń jest złoty medal Igrzysk Olimpijskich w kategorii 87kg.

Myśląc o swojej przyszłości postawił na inwestycje w diamenty.

Współpraca sponsorska od 12.2022

JOWITA WRZESIEŃ

Polska zapaśniczka reprezentująca barwy klubu CSiR Dąbrowa Górnicza. Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego w Katowicach.

Z sukcesami uprawia zapasy od 2009 roku i osiąga wysokie wyniki sportowe, stając na podium Mistrzostw Świata oraz Europy.

Wielokrotna Mistrzyni Polski Seniorów oraz triumfatorka  wielu Akademickich i Młodzieżowych Mistrzostw Polski.

Współpraca sponsorska od 12.2022 do 06.2023

Natalia Strzałka

Jedna z najbardziej utalentowanych, polskich zapaśniczek młodego pokolenia, rywalizująca w stylu wolnym. Wielokrotna medalistka Mistrzostw Świata, Europy i Polski, sięgająca po tytuły mistrzowskie.

Zapasy uprawia z sukcesami, osiągają bardzo wysokie wyniki sportowe.

Współpraca sponsorska od 05.2022 do 11.2022