MENU
DIAMENTY
SPORTU

ATT Investments dumnie wspiera polski sport

SEBASTIAN JEZIERZAŃSKI

ebastian Jezierzański to jeden z najlepszych zawodników w Polsce w zapasach w stylu wolnym.

Moja najlepsza koleżanka trenowała, ja początkowo przychodziłem na treningi tylko jako obserwator. Ale chęć spróbowania swoich sił na macie była silniejsza. Mając 12 lat, zacząłem swoje pierwsze treningi. Teraz nie wyobrażam sobie życia bez zapasów” – mówi o sobie.

Cieszymy się, że możemy wspierać tak zdolnego i ambitnego zawodnika.

BARBARA NALEPKA

Basia Nalepka to zawodniczka z krwi i gości, która doskonale definiuję swoją ścieżkę kariery i konsekwentnie realizuje każdy jej etap.

Jesteśmy dumni z tego, że ktoś taki jak Basia jest z nami, ponieważ poza niezaprzeczalnymi sukcesami sportowymi jest to cudowna kobieta, która zaraża swoje otoczenie zarówno profesjonalizmem, jak i pozytywną energią.

Barbara Nalepka to polska kick-bokserka, zawodniczka MMA oraz brazylijskiego jiu-jitsu. Medalistka zawodów ADCC, medalistka Mistrzostw Polski Cavalcanti w MMA, grapplingu, formule K-1 oraz brazylijskim jiu-jitsu. Zwyciężczyni turniejów Mistrzostw Polski ALMMA oraz ogólnopolskich turniejów w brazylijskim jiu-jitsu. Brązowa medalistka Mistrzostw Polski w kickboxingu 2014.

SZYMON SZYMONOWICZ

Szymon Szymonowicz – diamentowy zawodnik reprezentacji Polski w zapasach – styl klasyczny

Motto życiowe Szymona to znane słowa Chrisa McCormacka – „Wiesz co robię, kiedy przychodzi ból? Uśmiecham się.”

Może pochwalić się rekordem 134 wygranych walk w Polsce i na arenie międzynarodowej. Jest wielką nadzieją zapasów w stylu klasycznym na Igrzyska Olimpijskie w Paryżu 2024, Los Angeles 2028 oraz Brisbane 2032.

W treningu najbardziej lubi akrobatykę a progres i osiągane sukcesy są jego siłą napędową. Spełnieniem życiowych marzeń jest złoty medal Igrzysk Olimpijskich w kategorii 87kg.
Myśląc o swojej przyszłości postawił na inwestycje w diamenty.