MENU
KIM JESTEŚMY?

ATT Investments to firma handlująca złotem oraz diamentami, która została założona w 2002 roku w Czechach. Dziś funkcjonuje w większości krajów na świecie, w tym również w Polsce. ATT Investments sp. z o.o. to polski oddział zbudowany całkowicie od podstaw przez Ewelinę Tobiasz. Od wielu lat zajmujemy się zabezpieczaniem majątków klientów przed nieprzewidzianymi zdarzeniami. Złoto i diamenty to wartości, które są znane i cenione od wielu lat, a my doradzamy w jaki sposób użyć ich do realizacji swoich celów.

Polski oddział firmy ATT został zbudowany od podstaw przez Ewelinę Tobiasz. Bazą do stworzenia projektu było wieloletnie doświadczenie w branży finansowej oraz szeroka wiedza na temat możliwości i oczekiwań Inwestorów. 

Misją firmy jest działanie w perspektywie długoterminowej i stała współpraca z Inwestorami, którzy zaufali produktom i doradcom ATT.  Zdecydowanym wyróżnikiem ATT jest etyka pracy, nacisk na transparentność oraz orientacja na sukces Inwestora. Potwierdzeniem sposobu w jaki pracujemy, jest wyróżnienie naszej firmy jako organizacji godnej zaufania i rekomendowanej przez Związek Maklerów i Doradców, a także Narodowy Bank Polski. Ponadto po raz kolejny otrzymaliśmy certyfikat Firmy Godnej Zaufania. 

Nasi Inwestorzy wskazują potrzebę, określają oczekiwania, a my na tej podstawie doradzamy inwestycje złotowe, diamentowe lub inne adekwatne do sytuacji. Każdy produkt firmy można kupić na bezimienny paragon, płacąc przelewem lub kryptowalutą.

Dlaczego warto inwestować z nami?

Głównym zadaniem inwestycji, które dostarczamy to zachowanie wartości nabywczej pieniądza i zabezpieczenie majątku przed inflacją oraz innymi nieprzewidzianymi zdarzeniami. Dbamy o to, aby Klienci ATT otrzymali produkt, który spełni ich oczekiwania oraz będzie dopasowany do celu, który chcą osiągnąć. Takim celem może być zwykłe dywersyfikowanie portfela, może to być również ochrona środków pieniężnych przed inflacją lub chęć anonimowego przetransportowania swojego majątku.  W związku z dynamicznie zmieniającą się sytuacją na świecie na popularności zyskują m.in. diamenty inwestycyjne, które dzięki wysokiej koncentracji wartości w niewielkim kamieniu pozwalają na sprawny i anonimowy transport np. za granicę.  Cena diamentów inwestycyjnych na całym świecie jest zbliżona i kształtuje się na podstawie cennika Rapaport.

DIAMENTY
KLASYCZNE
Diamenty
FANTAZYJNE
BIŻUTERIA
personalizowana
ZŁOTO
INWESTYCYJNE
DIAMENTY
KLASYCZNE
Diamenty
FANTAZYJNE
BIŻUTERIA
personalizowana
ZŁOTO
INWESTYCYJNE