MENU

Moc słowa w połączeniu z mocą diamentu

Czy w swoim życiu zetknęli się Państwo z mocą słowa? Zapewne tak i to wielokrotnie, choć często bez świadomości, że to właśnie jego moc w danym momencie na Państwa oddziaływała. Jednak brak owej świadomości nie oznacza, że słowo nie miało na Państwa żadnego wpływu.

Wkraczając w erę nauki odsunęliśmy od siebie przeczucia, wiarę i wszystko co niematerialne. Wdrażamy odwrotność słów Adama Mickiewicza, szkiełko i oko mędrca więcej do nas mówią niż czucie i wiara. Żyjemy w czasach, w których niewielu zwraca uwagę na faktyczną, niedocenianą i ogromną siłę słów, często rzucając je na wiatr bez zwracania uwagi na konsekwencje, które za sobą ciągną. Słów, które potrafią przenosić pozytywną jak i negatywną energię. Moc słowa jest wciąż niedoceniana choć stan ten powoli zaczyna ulegać zmianie, a nauki psychologiczne coraz głośniej o nim mówią.

Czy miłe słowo, usłyszane rano od nieznajomego na ulicy, nie ładuje nas pozytywną energią na cały dzień? Czy o drobnej uprzejmości, która mile zaskoczyła nas w ciągu dnia, nie będziemy wspominali jeszcze tuż przed zaśnięciem? Czy każda miła sytuacja nie będzie przez nas wspominana z ogromną przyjemnością przez długi czas? W większości przypadków, zapewne tak. Jednak każdy kij ma dwa końce, więc także sytuacje nieprzyjemne, kłótnie i spięcia z innymi ludźmi, będą „chodziły za nami” wiele godzin lub często całe dnie, niszcząc spokój wewnętrzny i harmonię codziennego życia. To jest właśnie moc wypowiedzianego słowa – każde ciągnie za sobą lawinę zdarzeń, myśli i określone konsekwencje. Poprzez codzienne wybory i odpowiedni dobór słów, wpływamy na nasze życie jak i swoje otoczenie, kształtując w ten sposób materię życia. Energia słów nie gaśnie kiedy wybrzmią i ucichną, a dalej wpływa i kształtuje naszą rzeczywistość. Ważnym jest docenianie pozytywnej mocy słowa i jego niemal zbawiennego wpływu na nasze życie.

Wśród kamieni szlachetnych diamenty niosą ze sobą ogromne ilości pozytywnej energii. A co jeśliby połączyć moc słowa z mocą diamentu? Ich zespolone siły byłyby w stanie niemal namacalnie wpływać na ludzkie życie i postępowanie, przekazując odbiorcy całą swoją pozytywną energię. ATT Inwestments, wraz ze sprzedażą diamentu, oferuje Państwu jego zakucie w złoto. W koszcie wytworzonej biżuterii zamykamy także grawer słowa niosącego pozytywną moc. Polecamy Państwu swoje usługi wraz z całą wiedzą, którą nagromadziliśmy przez lata naszej działalności na rynku inwestycji alternatywnych.

Polecane: