MENU

Kiedy inwestować w diamenty?

„Wszystko co słyszymy jest opinią, nie faktem. Wszystko co widzimy jest punktem widzenia, nie prawdą.”

Marek Aureliusz

Powyższy cytat możemy odnieść niemal do każdego aspektu naszego życia, bo czyż życie nie składa się właśnie z naszych własnych opinii oraz myśli ludzi nas otaczających? Czy wszystko co widzimy nie jest jedynie punktem widzenia, zależnym od sytuacji w jakiej się w danym momencie znajdujemy? Zdecydowanie to, co słyszymy, nie musi być faktem jak i to, co w danej chwili oglądamy, nie musi być prawdą.

Odkąd zajmujemy się tematem inwestycji w fizyczne diamenty, zawsze jest nam zadawane to samo pytanie: „Kiedy najlepiej kupować diamenty?”. W czasie ponad 20 lat działalności na rynku inwestycyjnym, pytanie to pojawia się niezmiennie, stale i z bardzo dużą częstotliwością. Tymczasem odpowiedź jest zawsze jedna i ta sama – każdy moment jest dobry, aby rozpocząć własną przygodę z diamentami. Wiedzą to ci, którzy dali się przekonać i zostali mile zaskoczeni procentowym zwrotem z inwestycji.

Diamenty są inwestycją odporną na spekulacje i ponadczasową jak złoto. Swoją odrobinę niższą od złota popularność, zawdzięczają wyłącznie niewystarczającej koncentracji wiedzy wśród potencjalnych inwestorów. Niewiele osób zdaje sobie sprawę z faktu, że także na rynku diamentów inwestycyjnych, występują produkty znajdujące się w zasięgu 90% portfeli naszej społeczności. Stanowią także inwestycję idealną na czasy trudne, ułatwiając przetrwanie, jak i okresy pokojowej stabilizacji, kreując wokół nas poczucie luksusu.

Zdajemy sobie sprawę z tego, jak wiele nieprawdziwych informacji krąży w naszym kraju na temat diamentów. Dlatego idąc za Markiem Aureliuszem, wszystkim zwracamy uwagę, że są to opinie, nie fakty. Każdy ma prawo do własnego zdania, każdy posiada własny punkt widzenia i każdy powinien skonfrontować stan własnej wiedzy z rzeczywistością, która w tym przypadku, jawi się w wyjątkowo pięknych barwach. Czy każdy z nas nie chciałby posiadać stabilnej inwestycji, pozbawionej ryzyka, a do tego dającej pewny zwrot?

Staramy się walczyć z fałszywymi opiniami, a naszym partnerom wskazywać prawdziwe fakty. Zmieniamy punkt widzenia ukazując czystą prawdę. Mając bezpośredni dostęp do giełd diamentów, zawsze i niezmiennie, zapewniamy najlepsze ceny na produkty dostępne na rynku. Zapraszamy do współpracy!

Polecane: