MENU

Inwestycje w piękno

Inwestycje w piękno są sposobem na poprawę jakości życia jak i podniesienia stanu własnego samopoczucia.

Dbając o własne ciało uprawianiem sportu oraz prowadzeniem zdrowego stylu życia, stosując wyszukane kosmetyki czy korzystając z zabiegów kosmetycznych poprawiających urodę – w ten sposób z pewnością poprawimy w sobie to co chcemy i zainwestujemy w piękno własnego ciała. Można także inwestować w sztukę, formy architektoniczne czy nowoczesne samochody. Wszystko co sprawia nam przyjemność, wszystko to, co jest dla nas ładne i estetyczne, staje się naszą inwestycją w piękno.

Zaletą inwestycji tego typu jest przede wszystkim poprawa własnego samopoczucia oraz podniesienie swojej wartości we własnych oczach – jednak nie wyłącznie. W przypadku inwestycji w sztukę, wspaniałe cuda techniki czy biżuterię podnosimy także wartość własnego majątku. W ATT Investments, inwestycją w piękno, każdorazowo staje się nabycie najpiękniejszych i najcenniejszych kamieni szlachetnych na świecie – diamentów.

Diamenty są trwałym i rzadkim minerałem, który oprócz wyjątkowej wartości estetycznej posiada również wartość inwestycyjną. Ich cena rośnie z roku na rok, a posiadanie kamieni we własnych zasobach staje się pewnym sposobem na zabezpieczenie majątku. Ponadto inwestycja w diamenty może stać się również formą przekazania wartości rodzinnych. Diamenty przekazywane z pokolenia na pokolenia są symbolem trwałości i rodzinnego dziedzictwa, niosąc ze sobą wspominane przez nas piękno.

W naszych zasobach znajdziecie Państwo diamenty w każdym kolorze. Posiadamy kamienie bezbarwne o najwyższej czystości, a także różowe, których złoża uległy wyczerpaniu. Znajdziecie u nas Państwo kamienie czarne, pochodzące z kosmosu oraz we wszystkich odcieniach koloru żółtego, którego zasoby wydobywcze znajdujące się w ziemi, są szacowane na najwyżej 2-3 lata. Diament to piękno, w które warto inwestować czego przykładem jest choćby artykuł traktujący o licytacji różowego diamentu, zaplanowanej na czerwiec tego roku w Nowym Yorku. Rzadki, intensywnie różowo-fioletowy diament, zwany Eternal Pink, został wyceniony na 35 milionów dolarów przy masie 10,57 karata. Poniżej zamieszczamy link do artykułu

Eternal Pink – rzadki diament na aukcji w Nowym Jorku. Gratka dla koneserów – Biznes w INTERIA.PL

Zapraszamy do inwestycji w diamentowe piękno, które pewnie zabezpieczy naszą przyszłość. Jesteśmy ekspertami w „diamentowej tematyce” i chętnie podzielimy się z Państwem swoimi doświadczeniami.

Polecane: