MENU

Dlaczego jesteśmy najlepszym wyborem?

ATT Investments Europe od ponad 20 lat dba o bezpieczeństwo finansowe swoich klientów. Mamy doświadczenie oraz wiedzę i kompetencje niezbędne do prowadzenia legalnych, dyskretnych inwestycji. Poprzez możliwość zaoferowania najlepszych cen w Polsce i Europie stajemy się najbardziej atrakcyjnym partnerem inwestycyjnym, a gwarancja ceny poniżej cennika Rapaport i bezpośredni dostęp do giełd diamentów, dają nam dużą swobodę w działaniu.

Każda osoba, zainteresowana naszą ofertą, w ciągu 24 godzin otrzyma ofertę inwestycyjną skrojoną specjalnie do jej wymagań przy czym, płatność jest pobierana zawsze w momencie przekazania kamieni nowemu właścicielowi. Naszym klientom nigdy nie oferujemy sprzedaży udziałów w części kamienia czy certyfikatów potwierdzających autentyczność diamentów. Każda inwestycja wiąże się ze pozyskaniem przez klienta fizycznego produktu w postaci diamentu.

Wiemy co zrobić aby inwestycja pozostała anonimowa lub stanowiła koszt uzyskania przychodu naszego klienta, a tym samym jak pomniejszyć należności wynikające z obowiązku płatności podatku VAT. Sprawia to, że inwestowanie z ATT Investments staje się jeszcze bardziej atrakcyjne.

Naszą wiarygodność budujemy poprzez sprzedaż diamentów certyfikowanych, wyłącznie przez laboratoria GIA, IGI oraz HRD – w przypadku których numer certyfikatu jest zawsze wygrawerowany na rondyście diamentu, a każdemu klientowi gwarantujemy pomoc w odsprzedaży zakupionych kamieni.

Polecane: