MENU

Czas przemyśleń, postanowień i konstruktywnych wniosków…

Okres Świąt Bożego Narodzenia dla większości ludzi jest czasem wyjątkowym, a bezpośrednia bliskość Nowego Roku powoduje, że podniosły nastrój, melancholia i pozytywne spojrzenie na naszą przyszłość, tworzą nierozerwalną jedność. W ciągu tych kilku dni zaczynamy inaczej myśleć i cieplej patrzeć na świat. Mamy dość czasu, aby zatrzymać się w biegu życia i wykonać, choćby cząstkowy, rachunek sumienia, a przede wszystkim, zaplanować nasze działania na nadchodzący Nowy Rok.

Święta Bożego Narodzenia to także czas prezentów, przez wielu bardzo wyczekiwany, bo czyż nie wszyscy lubimy być obdarowywani? Nowy Rok natomiast każdemu kojarzy się z postanowieniami – któż tego nie robił, kto nie planował zmian, kto nie potknął się o własne słabości. W ATT Investments staramy się łączyć obydwa okresy w jeden dłuższy, spinając je klamrą inwestycji. Namawiamy do gruntownej rewizji własnych finansów i konstruktywnego podejścia do budżetu domowego na nadchodzący rok. W naszej opinii nic nie stoi na przeszkodzie, aby łączyć choinkowe prezenty z inwestycjami i postanowieniami noworocznymi.

Przedświąteczną gorączkę zakupów związaną z prezentami, dobrze jest podeprzeć solidną porcją wiedzy czy choćby małym wywiadem środowiskowym tak, aby były one trafne i przemyślane, a finalnie niosły za sobą wartość dla obdarowywanego. Prezenty trywialne, kupowane w pośpiechu i tylko po to, aby „były”, nie mają najmniejszego sensu. Często trafiają do kosza, a naszym bliskim wręcz potrafią sprawić przykrość. Finalnie wszyscy chcemy czuć się wyjątkowo, być kimś istotnym dla tych, którzy nas kochają. Każdy podarek, choćby bardzo drobny, ma ogromną wartość gdy jego zakup został przemyślany, gdy pochyliliśmy się nad sensem zakupu akurat tego prezentu. Dlatego poświęćmy odrobinę więcej czasu na przemyślenia związane ze świątecznymi zakupami.

W ATT Investments namawiamy do zakupu prezentów inwestycyjnych ponieważ wiemy jaką wartość za sobą niosą. Nasze diamenty nie dość, że podnoszą status materialny każdego, kto stanie się ich właścicielem, to dodatkowo cieszą oko, swoją prezencją. Nie znamy osób, które wzgardziłyby pięknem diamentu, jego wartością oraz pozytywną energią, której jest nośnikiem. Świąteczny czas wyciszenia z powodzeniem spożytkować można na pogłębianie wiedzy w zakresie produktów inwestycyjnych, aby następnie móc o tym dyskutować w spokoju domowego zacisza, w gronie rodzinnym. Świąteczne spacery lub gorąca kawa w ciepłym pokoju, gdy za oknem prószy śnieg, a w telewizji słyszymy kolędy, to odpowiedni moment do rozmów o naszej przyszłości zwłaszcza, gdy przed nami nadchodzący Nowy Rok.

Wstęp do choćby drobnej inwestycji może być o wiele lepszym prezentem pod choinką niż wspaniałe, pachnące perfumy. Mały diament inwestycyjny czy niewielka sztabka złota mogą spowodować, że wejdziemy w Nowy Rok z energią, której potrzebowaliśmy. Każdy trop inwestycyjny należy zbadać, dowiedzieć się jak najwięcej o kierunku w których planujemy podążać. Zaczynajmy choćby od małych rzeczy, byle nie stać w miejscu. Plan systematycznego oszczędzania z powodzeniem można zamieć w plan inwestycyjny lub połączyć obydwa, aby się uzupełniały. Pomnażajmy własny majątek i miejmy z tego satysfakcję.

Inwestujmy i myślmy o inwestycjach, jednocześnie ciesząc się wspólnie spędzanymi Świętami. Łączmy przemyślenia świąteczne z nadchodzącym Nowym Rokiem. Dzielmy się fascynacjami z bliskimi i razem planujmy lepszą przyszłość. Tego życzymy każdemu z osobna a w każdym przypadku służymy dobrą radą w zakresie inwestycji.

Polecane: