MENU

ATT Investments partnerem Polskiej Ligi Zapaśniczej!

Z radością informujemy, że jako firma ATT Investments mamy zaszczyt współpracować z PLZ – Polską Ligą Zapaśniczą. W związku z nawiązanym partnerstwem, zapraszamy na najbliższe wydarzenia!

Inauguracyjne zawody Polskiej Ligi Zapaśniczej

Inauguracyjne zawody Polskiej Ligi Zapaśniczej odbędą się 17 maja tego roku w Białołęckim Ośrodku Sportu na ulicy Strumykowej 21 w Warszawie.

Wstęp jest wolny dla każdego, a specjalne wejściówki i strefy VIP są rozdawane na zaproszenie.

Dlaczego warto wybrać się na zawody?

Dzięki nawiązanej współpracy z Polską Ligą Zapaśniczą, firma ATT Investments może być sponsorem wyjątkowych nagród dla zawodników oraz publiczności, podczas nadchodzącego wydarzenia.

17 maja publiczność będzie miała możliwość wybrania swojego faworyta wśród zapaśników.

Zwycięzca otrzyma Nagrodę Ulubieńca Publiczności, czyli Diament Inwestycyjny, który z dumą zasponsorujemy. Ale to nie wszystko! Głosujący również mają szansę na nagrodę. Postanowiliśmy przyznać dwie dodatkowe nagrody, a zwycięzca zostanie wylosowany spośród wszystkich głosujących.

Obiecujemy, że nikt z publiczności nie opuści Mistrzostw z pustymi rękoma! Wszyscy obecni na zawodach, otrzymają kupony rabatowe na wyrób biżuterii według własnego projektu, który będzie zrealizowany przez ATT Investments.

Serdecznie zapraszamy na wydarzenie i na wzięcie udziału w głosowaniu!

Polecane: