MENU

ATT Investments Firmą Godną Zaufania!

Firma ATT Investments drugi rok z rzędu została wyróżniona certyfikatem Firmy Godnej Zaufania. Co to oznacza w praktyce?

Czym jest Firma Godna Zaufania?

Certyfikat Firmy Godnej Zaufania powstał w roku 2013 i został zainicjowany przez firmę Imago! Polska sp. z o.o. sp. k. Certyfikat jest potwierdzeniem, który ma dawać sygnał potencjalnym klientom o renomie, wiarygodności i rzetelności firmy. Odznakę Firmy Godnej Zaufania można umieścić na swoim profilu, ale daną firmę można wyszukać również na oficjalnej stronie Firmy Godnej Zaufania w spisie i zweryfikować certyfikat.

Na jakiej podstawie przyznawany jest certyfikat?

Certyfikat przyznawany jest na podstawie Współczynnika Opinii, czyli specjalnie utworzonego algorytmu, który obrazuje ilość negatywnych opinii na temat danego przedsiębiorstwa. Każdy podmiot aplikujący o certyfikat jest sprawdzany pod kątem występowania w jej otoczeniu tzw. Fraz Wrażliwych – negatywnych zwrotów lub wyrazów, wyrażających niezadowolenie. Po tego typu weryfikacji, firma otrzymuje możliwość uczestnictwa w projekcie Firma Godna Zaufania, pod warunkiem uzyskania pozytywnego wyniku, czyli jak najmniejszej ilości opinii negatywnych do pozytywnych.

W czym pomaga certyfikat Firma Godna Zaufania?

Certyfikat jest przede wszystkim pozytywną reprezentacją przedsiębiorstwa w sieci, a co się z tym wiąże, kreuje stabilny i wiarygodny wizerunek marki w sieci. Jest również potwierdzeniem zadowolenia klientów z działalności firmy.

Dziękujemy wszystkim klientom za zaufanie, a organizatorom projektu za przyznanie tego wyjątkowego wyróżnienia!

Polecane: