MENU

Akademia Prawa Nieruchomości Elżbiety Liberdy

Swego rodzaju tematyczną odmianą, podczas ostatniej Konferencji Akademii Prawa Nieruchomości Elżbiety Liberdy, było pojawienie się na wydarzeniu diamentowego partnera w postaci ATT Investments.
Każdy doświadczony inwestor dywersyfikuje swój portfel, dlatego obecność jednej z najpiękniejszych inwestycji a ponadto bardzo intratnej, skoncentrowanej i anonimowej, była niejako koniecznością. Rola „Diamentowego Partnera”, jaką pełniliśmy podczas Akademii, nie była prostą z uwagi na ogromne zainteresowanie, jakim cieszyło się nasze stoisko. Dusza inwestora, tkwiąca w każdym z uczestników sobotniego spotkania, zawsze właściwie zorientuje jego zainteresowania powodując, że dostrzeże każde potencjalnie intratne, źródło przyszłych korzyści finansowych a szlachetne kamienie takim są.
Diamenty pozostają wciąż stosunkowo mało znaną formą inwestycji w naszym kraju, dlatego tym bardziej zaskoczyło nas ogromne zaangażowanie wszystkich uczestników Akademii. Zainteresowanie, jakim podczas sobotniego spotkania obdarzyli ATT Investments oraz organizatorów Konferencji Akademii Prawa Nieruchomości, uczestnicy tego wydarzenia, było do tego stopnia absorbujące, że do dnia dzisiejszego trudno nam po nim ochłonąć. Wszystkim zainteresowanym diamentową tematyką, jeszcze raz dziękujemy za zaangażowanie i zainteresowanie naszymi produktami.
W natłoku gości, gromadzących się wokół naszego stoiska oraz ferworze pytań i odpowiedzi, umknął wszystkim moment losowania nagrody w którym udział wzięły wszystkie, poprawnie wypełnione ankiety. Jednak moment losowania został nagrany a szczęśliwy posiadacz nagrody w postaci luksusowego diamentu, wszem i wobec ujawniony, co przedstawia materiał video zamieszczony poniżej.
Uczestnikom wydarzenia serdecznie dziękujemy za udział w naszym konkursie, za wszystkie postawione pytania, dociekliwość w pozyskiwaniu wiedzy oraz za to, że z nami byliście. Zapraszamy do obserwowania naszych mediów społecznościowych.
Diamenty przyciągają pozytywną energię – po jej większą porcję zapraszamy do Shapes przy ulicy Mokotowskiej 42/44 w Warszawie.

Polecane: