MENU

Jak inwestować w diamenty i kiedy najlepiej rozpocząć ten proces są pytaniami, które wśród inwestorów niezaznajomionych z rynkiem diamentów, pojawiają się najczęściej. Nasze ponad 20-letnie doświadczenie podpowiada, iż każdy moment jest odpowiedni do rozpoczęcia inwestycji w diamenty. Wiedzą to także ci, którzy zostali miele zaskoczeni procentowym zwrotem z własnych inwestycji.

Dlaczego inwestycje w diamenty niosą za sobą tak wiele korzyści? Przemawia za tym kilka cech, którymi zostały obdarzone. Inwestowanie w diamenty daje nam pełną anonimowość ponieważ ich sprzedaż nie jest rejestrowana a łatwość odsprzedaży w dowolnym miejscu na świecie powoduje, że stają się inwestycją ponad granicami państw. Cały proces wyceny odbywa się natomiast w oparciu o międzynarodowy cennik, co daje pewność, że cena będzie stała w obrębie całego świata. Piękne i niezniszczalne diamenty w ciągu wieków stały się symbolem bogactwa i luksusu co jednocześnie czyni je idealnym zabezpieczeniem majątku. Diamenty są najstabilniejszą inwestycją ostatniej dekady niewymagającą stałej, często kosztownej, obsługi.

Pamiętać trzeba, że każdy proces inwestycyjny należy rozpocząć od rozmowy z fachowcem. To w tym momencie omówione zostaną cele inwestycyjne, oczekiwania klienta oraz kapitał jaki zostanie przeznaczony na inwestycję w diamenty. Na tej podstawie nasi specjaliści przygotowują ofertę skrojoną na potrzeby klienta, stanowiącą podstawę do złożenia zamówienia. Po doprecyzowaniu szczegółów kamień dla klienta jest rezerwowany a gdy tylko pojawi się w naszej siedzibie, może zostać przekazany na ręce nowego właściciela, przy jednoczesnym uregulowaniu należności.