Nasz zespół

Nasz zespół

Ewelina Tobiasz

Biografia

Jestem wysokiej klasy ekspertką specjalizująca się w zagadnieniach finansowych i inwestycyjnych. Od lat zarządzam zespołami, szkolę i dzielę się wiedzą, a także realizuję się jako kobieta, która wspiera innych ludzi oraz bliskie moim przekonaniom inicjatywy. Moją silną stroną jest analityczny umysł, a także dociekliwość, które bezpośrednio wykorzystuję przy architekturze rozwiązań inwestycyjnych. Nie zatrzymuję się i dużą wagę przykładam do podnoszenia swoich kompetencji.

Cała Polska

Cezary Chybowski

Biografia

Licencjonowany doradca finansowy (Fédération Européenne des Conseils et Intermédiaires Financiers, licencja nr 988) prowadzący aktywność konsultingową na terenie Unii Europejskiej. Praktyk biznesu i inwestycji giełdowych. Studiował na Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Ma międzynarodowe doświadczenie w branży finansowej oparte na długoletniej pracy z klientami w Wielkiej Brytanii. Od 2017 roku na stanowisku CEO Reliance Polska. Inwestor giełdowy, który dzięki inwestycjom w spółki w fazie pre-IPO osiągnął w 2021 roku zysk na poziomie 2,25 mln zł.

Cała Polska

Katarzyna Lach

Biografia

Stylistka modowa, która od lat tworzy najpiękniejsze stylizacje dla swoich klientek. Na co dzień obcuje z wymagającymi klientami i rozumie ich potrzeby. Na kanwie doświadczeń biznesowych postanowiła rozwijać swój warsztat o znajomość inwestycji alternatywnych.

Cała Polska

Tomasz Mróz

Biografia

Swoje pierwsze kroki w finansach stawiał 14 lat temu, studiując budownictwo dróg i mostów na Wojskowej Akademii Technicznej w Warszawie. Talent do matematyki i analizy doskonale wykorzystuje do opracowania i wdrożenia planów finansowych oraz inwestycyjnych swoich długoletnich klientów. Współpraca z Nim to udana inwestycja długoterminowa. Oddany fan komiksów i filmów Marvela i modelarstwa.

Cała Polska

Nina Kaczmarek

Biografia

Wizjonerka i kreatorka, od zawsze związana z biznesem. Odważnie realizująca najbardziej abstrakcyjne pomysły, które zyskują aprobatę i rozsławiają jej miasto rodzinne – Szczecin. Na straży ludzkich wartości, z ukierunkowaniem na potrzeby aktywnych zawodowo kobiet. Z tą właśnie ideą stworzyła Kobietowo.pl, które prężnie rozwija ze swoją wspólniczką – Anitą Gałek. Autorka i współorganizatorka projektów arenakobiet.pl i magnoliebiznesu.pl, które są wizytówką Szczecina.

Zawodowo pasjonuje się wystąpieniami publicznymi, relacjami międzyludzkimi, etyką w biznesie i wartościami biznesowymi opartymi na komunikacji i psychologii pozytywnej oraz fizyce kwantowej przy klarowności intencji. Z powodzeniem wykłada i prowadzi z tego warsztaty wśród swoich studentów, przygotowując ich do bycia profesjonalnym na rynku pracy i przy prowadzeniu swoich biznesów.

Chcąc nieść wzór i motywację dla innych kobiet, łączy funkcje prywatne i zawodowe piastując stanowisko menedżerskie dla kierunków kosmetologia i dietetyka na jednej z wyższych uczelni w Szczecinie.

Fascynując się tym, co nieoczywiste prowadzi kanał www.wiem.to zapraszając do rozmów ciekawe osoby i zaraża motywacją do działań.

Zachodniopomorskie

Mateusz Idzikowski

Biografia

Doświadczony doradca finansowy, specjalizujący się w inwestycjach alternatywnych, głównie w złocie i diamentach inwestycyjnych.

Mazowsze, Warmińsko-mazurskie

Sławomira Pochylska

Biografia

Moja pasja do kamieni szlachetnych sięga tak daleko, jak tylko pamiętam. Jako dziecko pielęgnowałam każdą biżuterię. Patrzyłam w kamień szlachetny i dostrzegałam to, czego inni nie mogli zobaczyć. Intensywność i nasycenie kolorów, inkluzje, scyntylację i przede wszystkim magię jego energii. Wszystko mówiło do mnie i wydawało się, że klejnoty mają własny głos.

Stawiam na konkretne i wartościowe rozwiązania, które zawsze mają stanowić korzyść dla ludzi, którzy robią ze mną biznes. Moją silną stroną jest analityczny umysł oraz dociekliwość, które bezpośrednio wykorzystuję do tworzenia rozwiązań inwestycyjnych.

Wielkopolskie

Zdzisław Majkowski

Biografia

Doradca finansowy oraz emerytalny. Dzięki dużemu doświadczeniu i szerokiej wiedzy potrafi doskonale dobrać rodzaj inwestycji do konkretnej sytuacji i człowieka.

Magdalena Samulik

Biografia

Jej doświadczenie sięga wyspecjalizowanych usług doradczych z private bankingiem na czele. Magdalenę Samulik cechują:

– wieloletnie doświadczeniu jako doradca finansowy i pośrednik finansowy segmentu klienta Private Banking w Polsce (BRE Bank, Bank Współpracy Europejskiej, Kredyt Bank, Raiffeisen Bank) i za granicą (Kathrein Privatbank)
– praktyczna znajomość rynku i produktów inwestycyjnych oraz ponad 20 letnie doświadczenie w bankowości
– MBA, Faculty of Strategic Management; European Financial Advisor EFA EFPA, Level II, Cert.No 237/2011/P,

Telefon: 790 463 500

Email: magdalena.samulik@att-investments.pl

Warszawa, Łódź