Ewelina Tobiasz

Inne inwestycje

Inne inwestycje
Obligacje korporacyjne 
Bezpieczne obligacje korporacyjne, których zabezpieczeniem są nieruchomości, a stopa zwrotu to 10-12% w skali roku. Konsorcjum spółek, solidne zabezpieczenia pod nieruchomości, kontrakty, projekty.
Bardzo dobry, stabilny produkt. Umowa na rok z opcją przedłużenia Dywidenda wypłacana kwartalnie lub miesięcznie, w zależności od zainwestowanej kwoty.
W swojej ofercie posiadamy między innymi obligacje korporacyjne firm z sektora energii odnawialnej, w tym zajmujących się przemysłem fotowoltaicznym.
Strona główna
Algorytm Giełdowy 
W tym zakresie ATT kooperuje z dwoma firmami z kilkudziesięcioletnim stażem, które podlegają brytyjskiemu nadzorowi finansowemu – FCA – oraz proponują inwestycje kapitałowe przy pomocy algorytmu. Wszystko to dzieje się pod stałym nadzorem fachowców. Natomiast środki są zdeponowane w brytyjskiej ostoi bankowej, której historia sięga XVII wieku – Barclays. 
Algorytm jest to formuła matematyczna, która przy zastosowaniu określonych strategii zarządza środkami. Jest to inwestycja, która pod nadzorem osób z odpowiednią wiedzą, osiąga średnią stopę zwrotu dużo przewyższającą tradycyjne metody inwestycyjne, gdyż oferuje stosunkowo wysoką ochronę środków. 
Maksymalna strata z pozycji może wynieść nawet do 0,1 %. Strata maksymalna nie może wynieść więcej niż 30 % w skali roku, a zysk z inwestycji jest średnio na poziomie min. 15 % w skali miesiąca. 
Mamy do zaproponowania kilka różnych strategii w zależności od preferencji klienta. Posiadamy możliwość założenia rachunku u certyfikowanego i regulowanego brokera STP, którego działanie jest bez konfliktu interesów dla Tradera, a także umożliwia negocjację spreadów. 
Strona główna

Spekulacje oparte o cenę złota

Dla klientów, którzy mają doświadczenie na platformie inwestycyjnej lub/i lubią pewne ryzyko, nasza firma przygotowała program spekulacyjny.

Jego podstawą jest kredyt pod zastaw złota, przy czym 87% kwoty bazowej, którą w standardowej wersji otrzymaliby do ręki, tu inwestuje się dalej.

Między dwoma stronami zostaje zawiązana kilkukrotna umowa kupna-sprzedaży. Dla uproszczenia i przyśpieszenia formalności (brak konieczności dowozu sztabek złota w obie strony) można ją także oprzeć dokumentem kompensaty księgowej.

Inne inwestycje

Platyna

Platyna jest w głównej mierze metalem przemysłowym. Najbardziej eksploatuje się ją w przemyśle samochodowym.

Dotychczasowa produkcja platyny oraz formy zużycia tego szlachetnego metalu, a także ciągle rosnące zapotrzebowanie w przemyśle powodują, że jego deficyt będzie stale się powiększał a cena sukcesywnie wzrastała.