Historia, która trwa...

Historia, która trwa...

Polski oddział firmy ATT został zbudowany od podstaw przez Ewelinę Tobiasz, doświadczoną Ekspertkę działającą na rynku finansowym od ponad 20 lat.

Wszystkie lata pracy, to nie tylko tysiące spotkań za zamkniętymi drzwiami, ale również transparentna działalność publiczna, dzięki której ATT Investments budowało swoją bazę i wiarygodność wśród klientów z całego kraju.

Wielka pasja do szukania optymalnych rozwiązań inwestycyjnych i zawsze proinwestorskie oraz proludzkie podejście zaowocowało wieloma trwałymi relacjami.

Z czasem, wraz z rozwojem firmy, powiększała się również struktura doradców handlowych, którzy selekcjonowani są nie tylko ze względu na ich kompetencje inwestycyjne, ale również na etykę pracy oraz wiarygodność.

ATT Investments to firma, która działa nietypowo, nie jesteśmy korporacyjną machiną sprzedażową. Chcemy, aby nasi klienci czuli się spełnieni, zadowoleni i przede wszystkim czuli, że zyskali, korzystając z naszych poradach i usług.

Dzięki takiej filozofii marka ATT jest silna i rozpoznawalna przez inwestorów w całej Polsce. Stało się to również dzięki wspieraniu szczytnych inicjatyw społecznych, biznesowych oraz sponsorowaniu wydarzeń artystycznych i sportowych.

Wspieraliśmy min. Wybory Miss Polonia, KSW, FEN, Businesswoman & Life, Fundację Jolanty Kwaśniewskiej, czy Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy, dla której nasze serduszko pobiło rekord licytacji.

ATT współpracowało i współpracuje również z markami osobistymi, takimi jak: Jolanta Kwaśniewska, Grażyna Kulczyk, Justyna Steczkowska, Agnieszka Rylik, Ryszard Rembiszewski, Jan Fabiańczyk „Majami”, Przemek Sadowski, Basia Nalepka, Andrzej Supron oraz wielu, wielu innych.

W ATT wierzymy, że najważniejsze w tym biznesie to etyka, profesjonalizm i skupienie na kliencie oraz trwałe relacje — billboardy czy reklamy to jedynie dodatek. Podstawą jest zaufanie oraz nieustanna dbałość o sukces klientów.

Po wielu latach na rynku i nieustannie rosnącej sympatii można jednoznacznie stwierdzić, że taki model jak najbardziej się sprawdza.

Jesteśmy niezwykle wdzięczni za to, że klienci stale doceniają naszą pracę, zrozumienie dla ich sytuacji oraz polecają nas swoim znajomym.

Zapraszamy do poznania naszej historii oraz rozmowy o ochronie majątku.