Ewelina Tobiasz

ATT Investments

ATT Investments

Czym jest ATT?

Nasze początki sięgają 2002 roku. Pracujemy jako maklerzy w branży bezpieczeństwa finansowego.

Od naszej merytoryki często zależy przyszłość całych rodzin, dlatego nie ma miejsca na pomyłkę.

Na szczęście ATT tworzą ludzie o wyjątkowych kwalifikacjach i jeszcze większej świadomości wyzwania. Wiemy, że przychodzicie do nas z konkretnymi oczekiwaniami, a my je realizujemy.

ATT dzięki swojej rozsądnej i bezpiecznej polityce cały czas rośnie. Odbywa się to nie tylko za pośrednictwem wykwalifikowanych konsultantów, ale również cały czas poszerzamy sieć sklepów firmowych – w Brnie, Ostrawie, Banskiej Bystrzycy i Bratysławie.

Stały wzrost wpływa korzystnie na perspektywę finansową firmy, ale również wiąże się z coraz większą liczbą klientów. Rozwój stał się na tyle znaczący, że został odnotowany również w Londynie, dokąd zaproszono nas na giełdę.

W ciągu 2 lat powinniśmy stać się absolutnym liderem w sprzedaży fizycznego złota. 

Liczby nie kłamią, a ludzie ufają obiektywnym danym.

Dlaczego ATT?

Strona główna

Wyróżnikiem ATT jest bliska współpraca z izraelską giełdą diamentów Ramat-Gan. Dzięki tej relacji jesteśmy w stanie oferować niedostępnie nigdzie indziej ceny produktów, a także posiadamy ich większą dostępność.

ATT to gwarant jakości dostarczanych surowców. Nad standarem naszej oferty stale czuwają światowe laboratoria gemologiczne GIA, HRD, IGI oraz czeskie CGL i EGL.
W ciągu ostatnich 10 lat pomogliśmy zainwestować ponad miliard złotych i doradziliśmy blisko pięciu tysiącom klientów w Polsce, Czechach i na Słowacji.

Więcej na temat historii, struktury i oferty firmy znajdziecie Państwo na oficjalnej stronie ATT Investments


Oraz na kanale YouTube
 ATT Investments (film dla osób posługujących się językiem czeskim)