Mamy coraz więcej wiedzy dotyczącej wartości diamentów oraz tworzenia biżuterii..energii diamentów…

Coraz więcej osób  wybiera wiec stworzenie samemu wyjątkowego  klejnotu z wyjątkowym wybranym kamieniem.

Według osób zajmujących się energią diament to najbardziej wyjątkowy kamień, który związek otacza opieka, cementuje na tysiąclecia i dba o jego bezpieczeństwo i nierozerwalność.

Tak jednak jak przy innych kamieniach warunek jest jeden- kamień musi „nas wybrać”. Mówiąc słowami laika „przyciągnąć”  osobę kupująca by właśnie jego kupiła. 

Jak już mamy ten ”Nasz” diament warto stworzyć wzór pierścionka „od serca”. Nie dają takiej możliwości biżuteryjne sieciowki.

Dlatego coraz bardziej popularne staje się kupowanie pierścionka na tak ważną uroczystość jak zaręczyny w firmach podobnych do Naszej.

Nie dość ze może być dobrany właściwy diament spośród setek i wzór niosący emocje to jeszcze okazuje się to dużo tańsze niż kupno już istniejącego pierścionka w innym miejscu.

Podobnie zrobił tzn zaprojektował i wybrał diament m. in Benem Affelckiem zaręczając się Jennifer Lopez  po raz pierwszy w 2002 r. Aktor oświadczył się piosenkarce po roku znajomości, a 12 września 2003 r. miało się odbyć huczne wesele. Niestety uroczystość ślubna została odwołana kilka godzin przed rozpoczęciem. Zakochani zerwali, ale pierścionek został ….

W międzyczasie oboje związani z innymi osobami, jednak żaden z ich związków nie przetrwał próby czasu. Oboje doczekali się dzieci.

Diament nie „ próżnował”- w połowie 2021 r. do mediów trafiła informacja, że byli partnerzy zostali przyłapani na wspólnym spacerze.

Ożywiony na nowo romans rozwinął  się w błyskawicznym tempie….Kilka dni temu  Jennifer została zauważona z gigantycznym pierścionkiem z brylantem, gdy wychodziła ze swoim ukochanym. Zaręczyli się podczas jej przyjęcia urodzinowego. Ben już poprzednio obdarowywał ukochaną oszałamiającym brylantem.

Dwie dekady temu w 2002 roku, Affleck dał J.Lo niesamowity 6-karatowy pierścionek z różowym diamentem, wart wówczas 1,2 miliona dolarów. Dziś jego wartość jest dziesięciokrotnie większa. Wówczas jeszcze nikt nie przypuszczał , że cena różowych diamentów z tak się zmieni. No i nikt nie przypuszczał, że diament aż tak scementuje związek i „nie odpuści”J

I tu kolejny argument dla osób zajmujących się energia we wszechświecie –podobno każdy z nas jest wyjątkowy i ma sobie przeznaczona wyjątkową osobę, z którą bez względu na wszystko los go zwiąże. Może należałoby dodać , ze na każdego czeka gdzieś wyjątkowy diament który ta miłość scementuje.

Jennifer Lopez i Ben Affleck są znowu razem