JUTRO DZIEŃ KOBIET….

Wielu Panów zastanawia się jak uszczęśliwić wybrankę…

http://planetakobiet.com.pl/npics/NdQI0v1oz7s2.jpg

„Diamenty są najlepszym przyjacielem kobiety” śpiewała Marilyn Monroe w 1953 roku w filmie „Mężczyźni wolą blondynki”.

Z pewnością miała rację. Aktorka doskonale wiedziała, co uszczęśliwia kobiety i sprawia, że wyglądają piękniej.


Prywatnie Marilyn Monroe posiadała diamenty. Był to prezent od męża – Joe Di Maggio. Była to platynowa obrączka ślubna wysadzana 35 oszlifowanymi brylantami.
Diamentowe dodatki to klasyka w biżuterii. Ona nigdy nie wychodzi z mody. Błyszczące i mieniące się kolczyki, naszyjniki czy delikatne pierścionki doskonale pasują do każdej kobiety.

Coraz więcej kobiet otrzymuje wiec diamenty w tej postaci. Toteż Panie zaczęły szukać innej formy ulubionego prezentu, a ich Partnerzy prześcigają się w pomysłach.

Modne ostatnią są Vouchery na SPA… W Kalifornii można sprawić ukochanej BON na manicure, który sprawi, że będzie wyglądać jak milion dolarów.Na paznokcie nakłada się bowiem  diamenty.
Najpierw jubiler, razem z klientką, wybiera diamenty, a potem manikiurzystka nakłada wybrane diamenty na paznokcie powleczone lakierem. Zabieg kosztuje od 10 do 25 tys. USD (w zależności od wagi i czystości diamentów).

Na wieczory podczas kwarantanny – gra planszowa braci Parker, Same kostki do gry zostały wykonane ze szczerego złota, a oczka na ścianach to 42 diamenty. Wartość kompletu samych kości to około 10 tys. USD!

Każda kobieta ma mnóstwo par butów. Te o nazwie Diamond Dream ozdobione są 1420 diamentami o łącznej masie ponad 30 karatów. Osadzone są w platynowych kołach. Buty warte są 500 tys. USD!

Z kolei, jak już nam się gra znudzi, bielizna zaprojektowana przez luksusowy dom jubilerski Mouawad, została wykonana z ponad 16 tysięcy kamieni szlachetnych (w tym diamentów, rubinów i szafirów), a każdy biustonosz jest wart 2 miliony USD!

Oczywiście diamentowy prezent to nie tylko miliony! Już kilkaset złoty wystarczy na ten piękny i ponadczasowy podarunek, aby pokazać kobiecie, że jest wyjątkowa.